Manufaktura Czekolady i jej niezwykłe kompozycje

Czekolada czekoladzie nierówna – coraz mocniej zdajemy sobie z tego sprawę, kierując się przy wyborze przede wszystkim jakością i oryginalnym składem tego przysmaku. Ma być szlachetnie, słodko i z fantazją – i te właśnie wymogi w pełni spełniają czekolady z Manufaktury Czekolady.

Podaruj gwiazdkę z nieba

Gwiazdka z nieba od teraz przestaje być nierealnym marzeniem. Masz niepowtarzalną możliwość nazwania imieniem bliskiej Ci osoby gwiazdę, którą wybierzesz spośród z 20 konstelacji. Dla par przewidziana jest możliwość nazwania dwóch gwiazd, które będą krążyć wokół siebie przez miliony lat.

Miód Manuka – nie życz zdrowia… podaruj zdrowie!

Jak za jednym zamachem podarować coś smakowitego i jednocześnie zadbać o czyjeś zdrowie? Podarunek w postaci Biovitalu lub zestawu witamin jest już trochę oklepany, tabletek na zgagę czy maści na trądzik dać nie wypada, ale słoik pysznego, unikatowego miodu o magicznych – jak wieść niesie – właściwościach zdrowotnych to strzał w dziesiątkę!

Oryginalny tort Sachera – wyjątkowy prezent na wyjątkową okazję

Są okazje, kiedy trzeba błysnąć klasą i ofiarować prezent z tak zwanej wyższej półki – nie tylko cenowej, ale przede wszystkim symbolicznej. Szacowne jubileusze, podziękowania dla ważnych kontrahentów biznesowych, ślub, urodziny teściowej – tu nie ma miejsca na żarty i półśrodki.