Personalizowane wieszaki – mała zmiana, a jak cieszy!

Są przedmioty, których obecność w naszym otoczeniu jest po prostu niezauważalna (dopóki ich nie zabraknie) – po prostu są, spełniają swoją funkcję użytkową i nie przychodzi nam do głowy, by zwracać uwagę na ich estetykę. Do takich przedmiotów należą wieszaki do ubrań. Pomyślelibyście, że można je podnieść do rangi sztuki użytkowej?

Umeshu Shiro – toast po japońsku

W Polsce trunek ten często nazywany jest winem, ale tak naprawdę ten smakowity napój jest likierem. Dla miłośników sushi i nie tylko!

Manufaktura Czekolady i jej niezwykłe kompozycje

Czekolada czekoladzie nierówna – coraz mocniej zdajemy sobie z tego sprawę, kierując się przy wyborze przede wszystkim jakością i oryginalnym składem tego przysmaku. Ma być szlachetnie, słodko i z fantazją – i te właśnie wymogi w pełni spełniają czekolady z Manufaktury Czekolady.

Scrabble Travel – słowotwórstwo na wakacjach

Lubicie Scrabble? To wymarzona gra na relaksujące wakacyjne i majówkowe wieczory spędzane z przyjaciółmi i rodziną pod gołym niebem. Problem w tym, że zestaw do klasycznego Scrabble jest koszmarnie nieporęczny. Duża plansza, łatwo gubiące się literki, lubiące „uciekać” przy podmuchach wiatru… Teraz już nie musimy rezygnować z tej rozrywki w podróży, pod namiotem czy w…