Spinki do mankietów w ofercie Galante – elegancko i z przymrużeniem oka

Wielu mężczyzn przechodzi prawdziwe katusze, gdy są zmuszeni wbić się w garnitur. Ale nawet zdeklarowani przeciwnicy „uniformów” nie unikną sytuacji, gdy będzie należało wyprasować koszulę, zawiązać krawat i założyć marynarkę. Jeśli Twój facet należy do tej grupy malkontentów, Walentynki to dobra okazja, by osłodzić mu przykry obowiązek bycia eleganckim.

Rękawiczki iGlove – ciepły i praktyczny prezent

Gdy na zewnątrz jest tak zimno, że tylko siła woli wyciąga człowieka z domu, każda dodatkowa forma ochrony przed chłodem jest jak najbardziej pożądana. Zwłaszcza wtedy, gdy trzeba manewrować przy obsłudze smartfona…

Miód Manuka – nie życz zdrowia… podaruj zdrowie!

Jak za jednym zamachem podarować coś smakowitego i jednocześnie zadbać o czyjeś zdrowie? Podarunek w postaci Biovitalu lub zestawu witamin jest już trochę oklepany, tabletek na zgagę czy maści na trądzik dać nie wypada, ale słoik pysznego, unikatowego miodu o magicznych – jak wieść niesie – właściwościach zdrowotnych to strzał w dziesiątkę!

Nike+ SportWatch Powered by TomTom – czyli jak zachęcić geeka do sportu ;-)

Od czasu do czasu wypadałoby wstać od komputera. Jeśli Twoja druga połówka permanentnie o tym zapomina, a Ty masz już dość bezskutecznego namawiania na spacery, sport i dbanie o kondycję, zadziałaj podstępem. Zamiast zrzędzić, podaruj zatwardziałemu nerdowi zegarek Nike+ – gwarantujemy, że szybko przypomni sobie, czym jest ruch na świeżym powietrzu.

Czapka dla uzależnionych…

… od muzyki. Takich, którzy nie potrafią się z nią rozstać ani na chwilę – nawet w mroźną zimę. Mimo, że warunki bynajmniej im nie sprzyjają.

MP3 Speedo Aquabeat

Pływanie to piękny i relaksujący sport. Chłodna woda, błoga cisza przetykana jedynie pluskiem fal rozbijających się o wybrzeże, śpiew ptaków w tle… Tego rodzaju przyjemności doświadczyć możemy mniej więcej raz w roku – na wakacjach. Niestety, nasza codzienna basenowa rzeczywistość nieco odbiega od tego obrazka: pokrzykiwania ratowników, sapanie współtowarzyszy z sąsiednich torów i tandetne disco,…