Spinki do mankietów w ofercie Galante – elegancko i z przymrużeniem oka

Wielu mężczyzn przechodzi prawdziwe katusze, gdy są zmuszeni wbić się w garnitur. Ale nawet zdeklarowani przeciwnicy „uniformów” nie unikną sytuacji, gdy będzie należało wyprasować koszulę, zawiązać krawat i założyć marynarkę. Jeśli Twój facet należy do tej grupy malkontentów, Walentynki to dobra okazja, by osłodzić mu przykry obowiązek bycia eleganckim.

Podkładka Fellowes Health-V Crystal – dla tych, co dużo klikają

Ergonomia to podstawa – wie o tym każdy, kto spędza przed komputerem wiele godzin dziennie. Dbamy o oczy i o kręgosłup, a co z ręką? Posługiwanie się myszką komputerową może i nie przypomina machania łopatą, nie da się jednak ukryć, że nadgarstek jest narażony na stałe obciążenie. Dotyczy to zwłaszcza pracy grafika komputerowego, który operuje…

Słuchawki Media-Tech Balance – dźwięk na pierwszym (lub drugim) planie

Coś dla tych, którzy praktycznie nie rozstają się ze słuchawkami. Stereofoniczne słuchawki Balance z wbudowanym mikrofonem i niezależną regulacją głośności każdego z kanałów, zapewniają wysoką jakość dźwięku, która zadowoli nawet najbardziej wymagających. Komfort użytkowania zapewniają mięciutkie poduszki nauszne wykonane z ekologicznej skóry.

Ładowarka solarna Powerbank s6000 – praktycznie i pomysłowo

Zakręconym na punkcie ekologicznego stylu życia z pewnością spodoba się ten praktyczny gadżet. Ładowarka solarna s6000 reanimuje większość tabletów, w tym Apple iPad oraz Samsung Galaxy Tab. Do ładowarki dołączony jest pakiet przejściówek: Nokia, iPhone, miniUSB, mikroUSB, Blackberry, Sony Ericsson, Samsung, Sony PSP, Nintendo DS.