Podkładka Fellowes Health-V Crystal – dla tych, co dużo klikają

Ergonomia to podstawa – wie o tym każdy, kto spędza przed komputerem wiele godzin dziennie. Dbamy o oczy i o kręgosłup, a co z ręką? Posługiwanie się myszką komputerową może i nie przypomina machania łopatą, nie da się jednak ukryć, że nadgarstek jest narażony na stałe obciążenie. Dotyczy to zwłaszcza pracy grafika komputerowego, który operuje głównie myszą przez większą część swego dnia pracy.

Rozwiązaniem może być profesjonalna podkładka pod mysz i nadgarstek, opracowana specjalnie z myślą o osobach, których ręka spoczywa przez wiele godzin w nienaturalnej pozycji.

Specjalna opatentowana konstrukcja Health-V podkładek pod nadgarstek zapobiega zwężeniu cieśni nadgarstka. Wbudowana w materiał powłoka antybakteryjna MICROBAN® zapobiega niekontrolowanemu rozwojowi szkodliwych drobnoustrojów np.: szkodliwych bakterii powodujących odbarwienia powierzchni lub przykry zapach.
Podkładka zapewnia doskonałą jakość odwzorowania ruchu myszki zarówno kulkowej, jak i optycznej, a antypoślizgowa podstawa zapobiega przesuwaniu się podkładek po powierzchni biurka.

Cena: 65,18 zł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *