Piersiówka – pół żartem, pół serio

on

Piersiówka – przedmiot kultowy, niejednoznaczny, jako prezent balansujący na granicy kiczu – a jednak wciąż chętnie kupowany mężczyznom z najróżniejszych grup zawodowych… I jakże mimo wszystko praktyczny!

Absolutny klasyk to oczywiście elegancka i poręczna piersiówka z wizerunkiem zwierzyny łownej, która ucieszy każdego myśliwego. Dzięki niej łowczy umili sobie długie godziny tropienia i rozgrzeje się w chłodny poranek. Natychmiastowe pokrzepienie się w każdych okolicznościach przyrody gwarantowane. Dostępne są również piersiówki z wizerunkiem innych gatunków zwierzyny łownej, jednak podobizna jelenia to kultowa już właściwie kwintesencja myśliwskiego stylu. Aż chce się wykrzyknąć: Darz bór!

Jeśli jednak jubilat lub solenizant, którego pragniesz obdarować tym szlachetnym przedmiotem polowanie kojarzy jedynie z wypatrywaniem promocji w supermarkecie, nie zrozumie tego typu subtelnej sztuki grawerniczej. Nic nie szkodzi – wybór piersiówek jest w tej chwili ogromny, a wzornictwo różnorodne. Nie będziemy mieli problemu ze znalezieniem piersiówki futurystycznej, minimalistycznej, landrynkoworóżowej z kryształkami (taką zdecydowanie odradzamy), a nawet takiej w kształcie serduszka (czyżby oryginalny pomysł na Walentynki?). Przejrzyjcie naszą galerię!

Piersiówka srebrna
Nowoczesna, 8 oz Design, 32 zł
Piersiówka z okienkiem
Praktyczna – z okienkiem, Marikon, 35 zł
Grawerowana piersiówka
Piersiówka z grawerem własnego projektu, Nicotiana, cena do uzgodnienia
piersiówka
Piękna piersiówka stalowa Philippi CHURCHILL,    99 zł
Piersiówka w kształcie serca
Piersiówka – wyznanie, Philippi, 132 zł
Piersiówka z jeleniem
Klasyka gatunku, Piersiówka Joker, 59,99 zł

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *