Jabra Solemate – idealny dźwięk nawet w ekstremalnych warunkach

Lubicie posłuchać muzyki w plenerze? Wybieracie się w podróż i nie wyobrażacie sobie, jak przetrwać bez kontaktu ze światem? A może po prostu macie zwyczaj rozkręcać spontaniczną imprezę akurat tam, gdzie się znajdujecie? Standardowe przenośne głośniki mogą okazać się zbyt delikatne na liczne przygody, których doświadczą. Jabra Solemate to rozwiązanie idealne dla tych, którzy ciągle są w ruchu.

Mobilny głośnik firmy Jabra brzmi świetnie nie tylko w trakcie odtwarzania muzyki, ale sprawdza się również jako zestaw głośnomówiący, ponieważ w sposób wyjątkowo realistyczny emituje ludzki głos – wyposażono go w dookólny mikrofon z filtrem szumów. Ale to tylko część zalet – przede wszystkim Solemate wyróżnia się wyjątkowo solidną i trwałą konstrukcją. Głośnik zabezpieczony jest perforowaną blachą i gumą, której specyficzny kształt zapewnia solidność i przyczepność. Urządzenie jest odporne na wodę, piasek i kurz, bez obaw możemy je więc zabrać na plażę, basen, siłownię i wszędzie tam, gdzie tradycyjny głośnik byłby narażony na popsucie. Po prostu wrzucasz do torby i wyruszasz w drogę!

Jabra Solemate współpracuje z wieloma urządzeniami – notebookiem, tabletem, smartfonem; połączyć je możemy za pośrednictwem tradycyjnego  3,5 mm gniazda minijack, za pomocą modułu komunikacji zbliżeniowej lub przez Bluetooth.

Głośnik wyposażony jest w wygodny uchwyt z wytrzymałej taśmy oraz panel sterujący z portem USB służącym do ładowania np. z baterii typu power bank. Dodatkowo dedykowana funkcja Jabra Social Jukebox zmienia Solemate w przenośną szafę grającą – możesz tworzyć własne listy utworów, a także odtwarzać materiały z YouTube.

Cena: ok. 600 zł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *