E-papieros Volish Control 2 – prezent, który oczyści atmosferę

Jeśli już palić, to lepiej coś, co nie przeszkadza otoczeniu.
E-papierosy szturmem zawojowały rynek. Wielu palaczy dzięki nim znacznie ograniczyło palenie tradycyjnych papierosów, a przynajmniej przestali oni przeszkadzać współobywatelom na ulicy, przystankach autobusowych i w pubach. Choć całkowity brak szkodliwości tego wynalazku nadal jest kwestią sporną, to jedno jest pewne: dopóki nie pojawią się jednoznaczne wyniki badań na ten temat, e-papierosy będą „mniejszym złem” dla osób uzależnionych od palenia. A jeśli już wybierać e-papieros dla palacza, to ten najlepszy.
Volish Control 2 to e-papieros sporej wielkości (taką preferuje większość palaczy – wiąże się z większą wytrzymałością baterii, a zatem jednym z najważniejszych parametrów przy wyborze tego typu urządzenia), z wbudowanym mikrokomputerem, który steruje procesem e-palenia i zapisuje w pamięci historię zaciągnięć. Dzięki temu każdy palacz może nadzorować ilość przyjmowanej nikotyny (pomocne w stopniowym rzucaniu palenia). Użytkownik kontroluje również ilość i moc dymu oraz walory smakowe. Wszystkie dane widoczne są na dyskretnym, choć czytelnym wyświetlaczu.

Akumulator ma pojemność aż 2600 mAh, co stanowi równowartość kilku baterii tradycyjnych e-papierosów. Co ciekawe,  Volish Control 2 może być wykorzystywany jako przenośna ładowarka do telefonu komórkowego (za pośrednictwem kabla USB).
Cena: 399 zł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *